این بازرگانی در سال 1374 با هدف تولید و توزیع انواع قطعات خودروهای سبک و سنگین، ارائه خدمات تعمیراتی به خودروهای شهری و بین شهری، ارائه خدمات به نهادهای دولتی و غیر دولتی، صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز و دستگاه ها و ماشین آلات مرتبط به قطعات و لوازم یدکی خودروهای سبک و سنگین تأسیس گردید. در همان ابتدای فعالیت با هدف تمرکز بر روی بازار قطعات و لوازم یدکی خودروهای سواری، شرکت موفق به اخذ نمایندگی گروه خودروسازی سایپا گردید.
در طی سال های اخیر و با توجه به افزایش روزافزون دامنه فعالیت شرکت و به دنبال آن بالا رفتن اعتبار و اعتماد در سطح بازار لوازم و قطعات یدکی نسبت به عملکرد مجموعه، شرکت موفق به اخذ نمایندگی انحصاری توزیع محصولات گروه قطعات خودرو «عظام» (بزرگ ترین تولید کننده قطعات خودرو در بخش خصوصی) در منطقه شمال غرب کشور گردیده و با تکیه بر شبکه گسترده پخش خود در سطح استان آذربایجان شرقی و استان های همجوار، خدمت رسانی به عاملین فروش قطعات و لوازم یدکی را عهده دار می باشد.
در ادامه فعالیت و به پشتوانه نمایندگی گروه سایپا، شرکت اقدامات لازم در خصوص راه اندازی شبکه امداد خودرو را به انجام رسانده و در سال 1386 شرکت امداد خودرو زوبین آذر را جهت خدمت رسانی به هموطنان عزیز در خصوص امداد خودرو و ارائه سرویس های ضروری تأسیس نموده و برنامه ریزی های لازم در خصوص گسترش فعالیت در بخش امداد خودرو نیز صورت گرفته است.
این بازرگانی به دنبال تحکیم جایگاه خود در بازار منطقه ای شمال غرب کشور و با توجه به نگرش رو به آینده مدیریت خود و به منظور معرفی بیش از پیش دامنه فعالیت های خود،‌ در نمایشگاه های بین المللی خودرو حضور فعال داشته و لوح تقدیر دریافت کرده است.
در حال حاضر بالغ بر 40 نفر در بخش های مختلف از قبیل مالی و اداری، خرید و سفارشات، فروش و بازاریابی و انبار و تدارکات با تحصیلات آکادمیک مرتبط مشغول به کار می باشند.

نمایندگی برتر استانی گروه عظام در شمال غرب کشور
نمایندگی انحصاری روانکارهای سایپا در شمال غرب کشور
نمایندگی بیش از 20 برند معتبر داخلی و خارجی قطعات خودرو
واردات و صادرات قطعات خودرو
ارایه محصولات و قطعات متنوع و نایاب خودرو در کل کشور
فروش محصولات به صورت عمده فروشی، خرده فروشی، فروش اینترنتی و … ارسال در کوتاه ترین زمان به سراسر کشور
اطلاع رسانی سریع و ارتباط مستمر از طریق ایمیل، sms، وب سایت و …. برای رضایت مندی هر چه بیشتر مشتریان عزیز
قرعه کشی هفتگی، ماهیانه و سالیانه از طریق ارسال sms مشتریان
ارسال قطعات به صورت رایگان در سطح شهر تبریز و …
بیش از دو دهه تجربه در ارائه خدمات، فروش قطعات و دارای تیمی متخصص و آشنا به اصول حرفه ای
نمایندگی برتر سایپا در کل کشور طی سال ها

نماینده برتر در سال 1398 از طرف گروه قطعات خودرو عظام 

نماینده برتر در سال 1400 از طرف گروه قطعات خودرو عظام 

…….