شرایط تعویض کالا

1.مشتری باید ظرف 7 روز پس از دریافت کالا،نسبت به اعلام ایراد فنی کالای خریداری شده اقدام کند.
2. ایراد فنی می بایست به تأیید کارشناسان فروشگاه اینترنتی DigiSVG برسد.
3. ایراد ناشی از استفاده ی نادرست از کالای خریداری شده، ضربه و یا سایر مشکلات و شکستگی های عمدی یا حمل و نقل نباشد.
4. کالای خریداری شده حتما دارای گارانتی باشد.
5. چنانچه ایراد فنی مورد تأیید کارشناسان قرار نگیرد، کالا به مشتری عودت داده می شود.

6. کالاهای برقی و الکترونیکی شامل گارانتی نمیباشند.

گارانتی

شرایط گارانتی

زمان انقضای گارانتی بر حسب تاریخ حک شده روی محصول یا برچسب گارانتی محاسبه می شود

عودت هزینه های ارسال و بازگشت تنها درصورتی است که کالای سفارش داده شده با کالای دریافتی مطابقت نداشته باشد.

مواردی که شامل گارانتی نمی شود
ضمانت محصول صرفا شامل ایرادات ناشی از ساخت و عملکرد محصول بوده و شامل خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، آتش سوزی و … بنا به تشخیص کارشناسان فنی فروشگاه اینترنتی DigiSVG نمی شود

رویه های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت های فروشگاه اینترنتی DigiSVG بوده است و فروشگاه اینترنتی DigiSVG در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی فروشگاه اینترنتی DigiSVG خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که به شرح زیر هستند:

اشکال در کالای خریداری شده

جهت استفاده هر چه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد باید حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کالا، از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت این شرکت به خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی DigiSVG اطلاع داده شود.
کارشناسان خدمات پس از فروش ما ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان فروشگاه اینترنتی DigiSVG تأیید شود،  وجه عودت داده خواهد شد.

در صورتی که کارشناسان واحد گارانتی تشخیص به عدم ایراد فنی کالا بدهند کالا عودت داده شده و هزینه ارسال از مشتری دریافت خواهد شد.
برای ارسال کالای دارای ایراد به فروشگاه اینترنتی DigiSVG ، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.
توجه: این سرویس اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد می شود، را شامل نمی شود.
از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 3 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت

در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده، اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته های زیر دقت بفرمایید:
در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی مانند رنگ که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی 2 روز کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش “گروه قطعات خودرو DigiSVG” اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر 7 روز کاری پس از دریافت کالا به فروشگاه اینترنتی DigiSVG اعلام شود  و از آن استفاده نشده باشد.
جهت هماهنگی از طریق شماره تلفن های اعلام شده در این وب سایت و یا از طریق ارسال ایمیل به خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی DigiSVG اطلاع داده شود.

آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است ، چون تمامی ارسالها با بیمه انجام میشود و فروشگاه اینترنتی DigiSVG هیچ مسئولیتی در قبال شکستگی و مفقود شدن کالا ندارد.